Locatie: Kerk

Predikant: ds. E. van Veen 58 85 68 ericvveen@ziggo.nl

Voorzitter: Vacant

Scriba: Dhr. G. Dekker: scriba@pk-steenwijkerwold.nl

Kerkelijk bureau: kerkelijkbureau@pk-steenwijkerwold.nl

 

College van Kerkrentmeesters: kerkrentmeesters@pk-steenwijkerwold.nl

Voorzitter: dhr. B. Dedden 588539 bertdedden@ziggo.nl

Penningmeester: dhr. J. D. Zeefat 510111 zeefat@home.nl

Gebouwen: dhr. J. Jongschaap 589194 janengeesjejongschaap@ziggo.nl

Banknr.: NL17RABO0149005717 t.n.v. Kerkrentmeesters Protestantse Gemeente te Steenwijkerwold

 

Ouderlingen: ouderlingen@pk-steenwijkerwold.nl

dhr. K. Klarenberg 513114 jan-jurk@hotmail.com

mevr. R. Boer-Westerbeek (In herinnering)

 

Diaconie: diaconie@pk-steenwijkerwold.nl

Voorzitter: Vacant

Secretaris: dhr. G.H. Dolstra 589164 gh.dolstra@gmail.com

Penningmeester: mevr. F. Dolstra-Seinen 589164 gh.dolstra@gmail.com

Leden: J. de Vries jan.de.vries@hetnet.nl en

H. Linthorst fam_linthorst@hotmail.com

Ophaaldienst dhr. G.H. Dolstra 58914 gh.dolstra@gmail.com

Banknr.: NL29RABO0149094353 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente te Steenwijkerwold

 

Koster: dhr. G. Wink 589383 / 06-19644064 gerardenlucy@kpnplanet.nl

Organisten: dhr. A. Kroes, dhr. J. Lopers, mevr. J. Bennen, dhr. G. Eggink, mevr. M. Withaar  organisten@pk-steenwijkerwold.nl

Digiteam: digiteam@pk-steenwijkerwold.nl

 

Andere telefoonnummers en mail adressen:

Ledenadministratie: mevr. W.K. Heijman-Hartkamp 517451 kerkelijkbureau@pk-steenwijkerwold.nl

Nevendienst/zondagsschool/brugdienst:

mevr. J. Klaverdijk-Ellen 851623 jolandae@hotmail.com

Oppasdienst: mevr. W.K. Heijman-Hartkamp 517451 w.heyman@zonnet.nl

Verjaardagsfonds: mevr. A. Hummel-Strijker 589253 aliberthum@hetnet.nl

Provider: ds. E. van Veen 588568 ericvveen@ziggo.nl

Gezamenlijk Zondagsblad: (0546 ) 574 75 www.welkomindekerk.nl/HZ

 

Website: www.pk-steenwijkerwold.nl.

Beheer Facebook Martin Martens
Beheer website Martin Martens  webmaster@pk-steenwijkerwold.nl